Rezultātu sasniedzējiem

Optimālai cappuccino pagatavošanai


Visiem, kas nevēlas ne no kā atteikties – jo īpaši kafijas kontekstā. Abi modeļi – NICR 970 un NICR 960 – ir optimāli pielāgoti cappuccino. Vai jebkuriem citiem kafijas dzērieniem, ko vēlaties pagatavot. Ar īpaši lielu displeju un ūdens tvertnes apgaismojumu. Maksimāls komforts, pateicoties intuitīvajai lietošanas koncepcijai.

Iegūstiet savu personīgo NIVONA automātu

Izbaudiet savas mīļākās atmiņas katru rītu. Vislabāk ar tasi labas kafijas. Tieši no jūsu NIVONA automāta. Ar režīmu Flying Picture Mode. Tikai modeļiem NICR 970 un 960. Vienkārši pārnesiet savus iecienītākos attēlus uz displeju, izmantojot NIVONA lietotni, un iegūstiet katrai fotogrāfijai piemērotu rāmi.

Elegance, kas kļūs par klasiku


Slaidāks un vēl askētiskāks dizains. Elegance, kas kļūs par klasiku. NICR 960 pārliecina ar tā klasisko stilu un jaunu TFT displeja lietošanas koncepciju. To papildina kvalitatīvie materiāli, kas ideāli pilnveido šo dizainu.

Jūsu NIVONA tirgotājs jūsu apkārtnē

Radusies interese? NIVONA produkti ir ekskluzīvi pieejami pie vairāk nekā 2500 specializētajiem tirgotājiem visā Vācijas teritorijā. Arī jūsu apkārtnē. Atrodiet NIVONA specializēto tirgotāju savā pilsētā. Tikai viena klikšķa attālumā.

Un neaizmirstiet pupiņas!

Vai joprojām meklējat pupiņas, kas ir to vērtas? Vai atbilstošu apkopi jūsu NIVONA automātam? Tas viss atrodams mūsu piederumu klāstā.

ATKLĀJIET TAGAD

Mēs nodrošināsim atbalstu jums. Un jūsu NIVONA automātam.

Jūsu garšas gaume ir mūsu uzmanības centrā. Un tas ietver arī uzticamu kafijas automātu. Ja jums ir jautājumi vai ieteikumi, droši sazinieties ar mums.

VAIRĀK PAR NIVONA SERVISU

coffee
ATRAST MANU
NIVONA TIRGOTĀJU