Pūristiem

Klik, klik, kawa!


CUBE 4' to nowoczesny sposób parzenia czarnej kawy w wielu odsłonach - od intensywnego espresso po klasyczne americano.
Bez kompromisów. Bez zbędnych dodatków. Cube łączy w sobie technologię automatycznych ekspresów do kawy i portafiltrów z kompaktowym rozmiarem ekspresu na kapsułki. Zalety trzech najpopularniejszych form przygotowywania kawy - teraz w jednym, małym ekspresie.

Gluži kā barista. Tikai bez bārdas.


Durvis uz mūsu aromāta tehnoloģiju: Mūsu 6. sērijas modeļi ienes funkciju Barista in a box virtuvē un ļauj izmantot visu kafijas pupiņu potenciālu. Jo katrā kafijas pupiņā slēpjas vairāk nekā 800 aromātu. Katrā pagatavošanas reizē varat izmēģināt ko jaunu. Un pielāgot garšu precīzi savai gaumei. Jūsu iecienītākā kafija. 

Garda kafija jau no paša rīta


Pamatmodeļi pirmajiem soļiem: mūsu 5. sērijas modeļi nodrošina maksimālu kafijas baudījumu ar vienmēr svaigi maltām pupiņām. Tādējādi brokastis būs jūsu iecienītākā maltīte. Un jums ne par ko nebūs jāuztraucas, tikai jānospiež atbilstošās pogas.

Jūsu NIVONA tirgotājs jūsu apkārtnē

Radusies interese? NIVONA produkti ir ekskluzīvi pieejami pie vairāk nekā 2500 specializētajiem tirgotājiem visā Vācijas teritorijā. Arī jūsu apkārtnē. Atrodiet NIVONA specializēto tirgotāju savā pilsētā. Tikai viena klikšķa attālumā.

Un neaizmirstiet pupiņas!

Vai joprojām meklējat pupiņas, kas ir to vērtas? Vai atbilstošu apkopi jūsu NIVONA automātam? Tas viss atrodams mūsu piederumu klāstā.

ATKLĀJIET TAGAD

Mēs nodrošināsim atbalstu jums. Un jūsu NIVONA automātam.

Jūsu garšas gaume ir mūsu uzmanības centrā. Un tas ietver arī uzticamu kafijas automātu. Ja jums ir jautājumi vai ieteikumi, droši sazinieties ar mums.

VAIRĀK PAR NIVONA SERVISU

coffee
ATRAST MANU
NIVONA TIRGOTĀJU