Manas ideālās pupiņas

Kādas pupiņas man ir piemērotas: Arabica vai Robusta?

Kafijas pasaulē šie nosaukumi ir dzirdami bieži. Arabica un Robusta: tās ir pupiņas, kas visbiežāk atrodamas Vācijas veikalos. Kuras ir piemērotas man? Vai arī visas pupiņas ir vienādas? Mēs atbildam ar pārliecinošu nē.

Arabika – izsmalcināta klasika.

Arabika pupiņas izceļas ar garenisku pupiņu formu un raksturīgu S formas šķēlumu. Arabika garša ir drīzāk maiga, viegla un pilnīga. Bieži tai piemīt maiga augļu garšas nianse un nedauz zemāks kofeīna daudzums nekā Robusta.

Izcelsme:

zināmākie audzēšanas reģioni ir Brazīlija, Kolumbija un Etiopija. Augiem nepieciešams noteikts apvidus, tādēļ tie visbiežāk tiek audzēti vairāk nekā 900 metru augstumā.

Robusta – pupiņas ar potenciālu

Atšķirībā no Arabika pupiņām Robusta pupiņas ir mazākas un apaļākas Tās ir ļoti brūnas, ar taisnu un visbiežāk platu šķēlumu. Tām piemīt šokolādes garša un līdzsvarota, pilnīga konsistence. Pateicoties augstākam kofeīna satura, tās ideāli pamodinās no rīta.

Izcelsme

Pupiņas galvenokārt ir no Vjetnamas, Indijas un Indonēzijas. Kā jau liecina nosaukums, šie kafijas augi ir izturīgāki un vieglāk kopjami nekā Arabika šķirne.

Rūpīgi atlasītas un grauzdētas ar mīlestību

Kafijas automāta iespējas ir ierobežotas – ja pupiņas nav piemērotas, negaršos ne cappuccino, ne espresso. Mēs vienmēr cieši sadarbojamies ar grauzdētājiem un esam izveidojuši trīs īpašus maisījumus. Tādējādi varēsiet izbaudīt daudzveidīgās garšas, kas pieejamas kafijas pasaulē. Dodieties maņu ceļojumā kopā ar mums.

Tas ir būtiski kafijas pupiņām

Labas pupiņas ir pelnījušas kvalitatīvu apstrādi. Šim nolūkam esam izstrādājuši ideālus piederumus. CafeGrano ļauj nevainojam samalt pupiņas. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izmantot espresso aparātu vai pagatavot kafiju kannā. Svaigi malta kafija ar pilnīgu garšu. Turklāt ar papildu tvertni varat kafijas automātā pagatavot vēl vairāk gardas kafijas bez vajadzības papildināt tvertni.

coffee
ATRAST MANU
NIVONA TIRGOTĀJU