Kafijas ilgtspējības pasaule


Partneri un attiecības

Mums ir svarīgas ciešas partnerattiecības ar mūsu tirgotājiem. Lojalitāte ir būtisks faktors, jo tā simbolizē abpusēju cieņu. Tikai ciešā sadarbībā iespējams izprast tirgus un lietotāju tendences un vajadzības, un izstrādāt mūsu ierīces, ņemot vērā šo perspektīvu. Tādēļ mums ir pārdošanas speciālisti, kas atrodas izplatītāju teritorijās un cieši ar tiem sadarbojas. Godīgas un ilgtspējīgas attiecības. NIVONA ņem vērā lietotāju un viņu vajadzību perspektīvu. Labākie kafijas automāti šodien un turpmāk.  


Jums: tuvu, tieši, ilgtspējīgi.

Pats par sevi saprotams, ka palīdzēsim jums ne tikai pārdošanas brīdī, bet arī jūsu NIVONA automāta ikdienas lietošanā. Jo esam pārliecināti, ka visiem kafijas automātiem ir jākalpo ilgi. Ilgstošas un ilgtspējīgas attiecības. Tādēļ arī apkope un remonts atmaksājas. Pats par sevi saprotams – nekādu garu pārvadājumu, jo visus remontdarbus un apkopes veicam šeit, Nirnbergā. Neviens NIVONA automāts bez vajadzības nelido apkārt pasaulei. Mūsu izpratnē ilgtspējība nav tikai ilgs jūsu NIVONA automāta darbmūžs. Nē. Ilgtspējība mums nozīmē arī ilgstošas un godīgas attiecības – ar jums, mūsu partneriem un pats galvenais – ar mūsu darbiniekiem.

Jauni kafijas baudīšanas standarti

Runājot par kafiju un ilgtspējību: mūsdienās kafija ir tikpat vērtīga kā agrāk garšvielas. Tā ir viena no svarīgākajām tirdzniecības precēm. Katru gadu tiek ievākta kafijas raža 150 miljoni kafijas maisu apmērā. Lielākā daļa no šī apjoma tiek eksportēta. 70% kafijas nonāk patērētājvalstīs, piemēram, Vācijas Federatīvajā Republikā.

Ilgu laiku izmaiņas nozarē nebija iedomājamas. Par spīti tam, pateicoties tendencēm sabiedrībā, apzinātībai ir aizvien lielāka nozīme. Galvenokārt tieši patēriņa kontekstā. Atbilstoši tam daudzi no kafijas piegādes ķēdes dalībniekiem tagad izvirza arī sociālus un ekoloģiskus mērķus.

Conscious Coffee

Atbildība par cilvēkiem, vidi un reģioniem. Tas viss ir ietverts jēdzienā Conscious Coffee. Mērķis ir atbalstīt mazos zemniekus nabadzīgos reģionos, saudzēt resursus un izmantot tos ilgtspējīgi, kā arī pievērst uzmanību cilvēku darba apstākļiem. Tāpat kā jebkurai citai precei, arī kafijai ir būtisks saprātīgs patēriņš un produkta nozīmīguma novērtēšana. Mēs vēlamies, lai kafijas pozitīvā ietekme sasniegtu arī tos cilvēkus, kas mums to nodrošina.

coffee
ATRAST MANU
NIVONA TIRGOTĀJU