Baudītājiem

NIVO 8000: Standard jutra już dzisiaj


Nowa seria 8000 to wszystko to, co najlepsze w ekspresach Nivona i jeszcze krok dalej - nowa jednostka zaparzająca to jeszcze więcej profili aromatu z tych samych ziaren. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają wszechstronnych rozwiązań w najwyższym standardzie. Najnowszą serię 8000 reprezentują NIVO 8101 w matowej czerni oraz NIVO 8103 w kolorze tytanowym.

Odkryj tutaj

Vēl lielāks cappuccino baudījums


Baristas cienīgs cappuccino: mūsu 8. sērijas modeļi vispirms tasē ielej kafiju un tikai pēc tam pienu. Tehnisks izaicinājums. Jo pienam jāieskauj kafiju. Tādējādi tiek nodrošināts pilnvērtīgs, nevainojums cappuccino baudījums. Šīs sērijas modeļi sniedz ļauj pagatavot visas Vācijā iecienītākās kafijas ar pienu.

Gards cappuccino ar pogas pieskārienu


Gards cappuccino ar pogas pieskārienu: Mūsu ievads cappuccino un latte machiato automātiskās pagatavošanas pasaulē. 7. sērijas modeļos ir tikai jāizvēlas recepte, jānospiež poga – un tasē jau līst kafija un piena putas. Optimāli piemēroti atslodzes brīdī, kurā vēlaties ātri pagatavot cappuccino.  

Jūsu NIVONA tirgotājs jūsu apkārtnē

Radusies interese? NIVONA produkti ir ekskluzīvi pieejami pie vairāk nekā 2500 specializētajiem tirgotājiem visā Vācijas teritorijā. Arī jūsu apkārtnē. Atrodiet NIVONA specializēto tirgotāju savā pilsētā. Tikai viena klikšķa attālumā.

Un neaizmirstiet pupiņas!

Vai joprojām meklējat pupiņas, kas ir to vērtas? Vai atbilstošu apkopi jūsu NIVONA automātam? Tas viss atrodams mūsu piederumu klāstā.

ATKLĀJIET TAGAD

Mēs nodrošināsim atbalstu jums. Un jūsu NIVONA automātam.

Jūsu garšas gaume ir mūsu uzmanības centrā. Un tas ietver arī uzticamu kafijas automātu. Ja jums ir jautājumi vai ieteikumi, droši sazinieties ar mums.

VAIRĀK PAR NIVONA SERVISU

coffee
ATRAST MANU
NIVONA TIRGOTĀJU