Aromāta tehnoloģija

Kafija, ko nespēj pagatavot neviens cits kafijas automāts.

Gaumes atšķiras, un par gaumi var strīdēties. Tādēļ jūsu NIVONA automāts pagatavo nevis vienkārši kafiju, bet tieši jūsu kafiju. Pateicoties mūsu aromāta tehnoloģijai.

Aromāts lietotnē

Kura tehniskā ierīce ir vēl vairāk pielāgota jums kā jūsu viedtālrunis? Tieši tādēļ mūsu viedtālruņa ierīcē varat optimāli pielāgot jebkuru jūsu NIVONA aparāta recepti (pašlaik šī iespēja pieejama tikai modeļiem 970 un 960) recepti tieši NIVONA kafijas šķirnei. Atbilstoši baristas ieteikumiem.

Funkcijas Cappuccino Connaisseur un
Barista in a Box

Visas kafijas nav vienādas. Tas nav nekāds jaunums. Taču, vai jūs zināt, kas vajadzīgs, lai pagatavotu labu cappuccino? Vai jūs zināt, cik daudz aromātu slēpjas vienā kafijas pupiņā? Tik daudz dažādu faktoru, kas ietekmē mūsu iecienītāko dzērienu, kuru vēlamies vienmēr baudīt nemainīgā kvalitātē. Mums ir ko piedāvāt!

Kafija, kas ir tikpat individuāla kā jūs.

Cappucino Connaisseur


Lai pagatavotu patiešām labu cappuccino, pienam ir jāieskauj kafiju. Tādēļ barista tasē vispirms ielej kafiju un tikai pēc tam pienu. Baristam, kurš lieto espresso aparātu, tā nav problēma. Bet kafijas automātiem tas ir liels izaicinājums. Taču jūsu NIVONA automāts to spēj. Ar iebūvēto funkciju Cappuccino Connaisseur, kas iebūvēta, sākot no 8. sērijas modeļiem, jūs varat noteikt kafijas un piena liešanas secību un tādējādi pagatavot ideālu cappuccino.

Funkcija Barista in a Box


Nē, līdz kafijas automātu netiek piegādāts cilvēks. Lai nepārkāptu nodarbinātības likumdošanu, mēs izstrādājām sistēmu Aroma Balance, kas pārņem šo darbu. Katrā kafijas pupiņā slēpjas līdz pat 800 dažādu aromātu. Atšķirības ir manāmas tikai tad, ja pagatavošanas process tiek īpaši pielāgots. Izmantojot sistēmu Aroma Balance, jūs varat izvēlēties, kādas garšas nianses vēlaties izvilināt no pupiņām. Iestatījums Dinamisks nodrošina vieglu skābumu ar nelielu augļu niansi. Iestatījums Konstants nodrošina rūgteni saldu niansi un pikantu, pilnīgu garšu. Iestatījums Intensīvs atbilst tā nosaukumam: spēcīga, pikanta kafija ar izteiktu konsistenci un rūgtu garšas niansi.

coffee
ATRAST MANU
NIVONA TIRGOTĀJU