Lojalitāte attiecībā uz specializētiem tirgotājiem

Ekskluzivitāte un godīgums.

Nivona izstrādājumus var iegādāties tikai vietās, kur pieejamas labas konsultācijas. Proti, specializētās tirdzniecības vietās. Kādēļ tā? Pirms 15 gadiem mēs sākām ar vīziju izplatīt kafijas automātus tikai ar specializētu tirgotāju starpniecību. Mēs esam cieši pārliecināti, ka kafijas cienītāji var saņemt pietiekami individuālu un profesionālu atbalstu, iegādājoties kafijas automātu tikai specializētās tirdzniecības vietās.
Tā ir jūsu mājsaimniecības daļa, no kuras jūs katru gadu sagaidāt labāko sniegumu. Un arī varat sagaidīt! Lai to sasniegtu, iegādājoties automātu, dažādo modeļu īpašības ir jāsalīdzina ar personīgajām vajadzībām un vēlmēm. Tādēļ mēs pievēršam lielu uzmanību personīgām un godīgām konsultācijām.

Personīgi un tuvu

Specializēto tirgotāju ekskluzivitāte noderēs ikvienam. Gandarīti klienti ir svarīgākais jebkuram specializētajam tirgotājam, kam rūp klienti. Specializētā tirgotāja konsultants ir mūsu rupors un vēstnesis klientam. Neatņemama NIVONA kafijas kultūras sastāvdaļa.
Specializētie tirgotāji nodrošina ne tikai informāciju, bet arī personīgas un individuālas konsultācijas, kā arī svarīgāko: reālu kafiju no potenciālā jaunā ģimenes locekļa.
Un, ja kādreiz rodas problēmas, varat sazināties tieši ar tirgotāju. Vai meklējat tirgotāju savā apkārtnē? Dodieties šeit!

Visiem, kam ir svarīga laba kafija

sistēma, kurā visi ir ieguvēji. Lietotājs izmanto priekšrocības, ko sniedz kompetence un tiešs serviss. Tirgotāji iegūst ekskluzīvu un stabilu tirgus pozīciju, kā arī labākās konsultācijas no mums. Arī mums patīk šī kombinācija, jo zinām, ka mūsu kafijas automāti ir labās rokās – gan tirdzniecības vietās, gan arī kafijas cienītāju mājās.

Augstākā kvalitāte visos aspektos

Attiecībām patīk stabilitāte. Mums tas jo īpaši ietver arī nemainīgu kvalitāti. Uzņēmums NIVONA jau kopš tā pirmsākumiem koncentrējas uz klientu apmierinātību un maksimālu kvalitāti. Tam atbilst arī mūsu apņemšanās sadarboties ar specializētiem tirgotājiem. Par to iestājas visu mūsu – tagad jau vairāk nekā 50 – darbinieki! Mēs itin visi esam kafijas cienītāji, un mūsu kaislība izpaužas darbā.

coffee
ATRAST MANU
NIVONA TIRGOTĀJU