Datu aizsardzība

1. Datu aizsardzības pārskats

Vispārējas norādes


Sekojošās norādes sniedz vienkāršu pārskatu par to, kas notiek ar Jūsu personas datiem, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Personas dati ir visi dati, ar kuru palīdzību Jūs var personīgi identificēt. Plašāku informāciju par datu aizsardzības tēmu, lūdzu, skatiet mūsu datu aizsardzības deklarācijā,kas pievienota šim tekstam.

Analīze rīki un trešo pušu piegādātāju rīki

Mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā Jūsu uzvedība var tikt statistiski izvērtēta. Tas pamatā notiek ar sīkdatnēm un tā saucamajām analīzes programmām. Jūsu sērfošanas uzvedības analīze parasti notiek anonīmi, ar sērfošanas uzvedību nevar izsekot līdz Jums. Jūs varat iebilst pret šo analīzi vai, neizmantojot noteiktus rīkus, novērst. Detalizēt informāciju par šo meklējiet sekojošajā datu aizsardzības deklarācijā.

Jūs varat iebilst pret šo analīzi. Par iebilšanas iespējām Jūs tiekat informēts šajā datu aizsardzības deklarācijā.


2. Vispārējas norādes un obligātā informācija
Datu aizsardzība


Šīs lapas pārvaldītājs ļoti nopietni attiecas pret Jūsu personīgo datu aizsardzību. Mēs rīkojamies ar Jūsu personas datiem konfidenciāli un atbilstoši likumdošanas datu aizsardzības noteikumiem, kā arī šai datu aizsardzības deklarācijai.

Kad izmantojat šo tīmekļa vietni, tiek iegūti dažādi personas dati. Personas dati ir dati, ar kuru palīdzību Jūs var personīgi identificēt. Šī datu aizsardzības deklarācija izskaidro, kādi dati tiek vākti un kam mēs tos izmantojam. Tā arī izskaidro, kā un kādiem mērķiem tas notiek.

Mēs norādām uz to, ka datu pārraides laikā internetā (piem., komunikācijas laikā e-pastā) var būt drošības caurumi. Nevainojama datu aizsardzība no trešo personu piekļūšanas nav iespējama.
Norāde par pārzini

Datu apstrādes pārzinis šajā tīmekļa vietnē ir:

Nivona Apparte GmbH
Südwestpark 49
90449 Nürnberg
Telefons: 0911 2526630
E-pasts: info@nivona.com

Pārzinis ir fiziska vai juridiska persona, kura viena pati vai kopā ar citām lemj par personas datu (piem., uzvārdu, e-pasta adresēm, utt.) apstrādes mērķiem un līdzekļiem.

Jūsu datu apstrādes piekrišanas atsaukums

Daudzi datu apstrādes procesi ir iespējami tikai ar skaidru Jūsu piekrišanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt jau izsniegtu piekrišanu. Lai to izdarītu, pietiek ar brīvā formā uzrakstītu mums adresētu e-pasta ziņojumu. Līdz atsaukumam veiktās datu apstrādes tiesiskumu atsaukums neskar.

Tiesības iesniegt sūdzības piekritīgajai uzraudzības iestādei

Datu aizsardzības pārkāpuma gadījumā datu subjektam ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē. Uzraudzības iestāde datu aizsardzības jautājumos ir pārstāvis federālās zemes datu aizsardzības nodrošināšanai, tajā federālajā zemē, kurā ir mūsu uzņēmuma juridiskā adrese. Datu aizsardzības pārstāvju sarakstu, kā arī to kontaktdatus skatiet šajā saitē: https://www.bfdi.bund.de/DE/Infothek/Anschriften_Links/anschriften_links-node.html.

Tiesības uz datu pārnesamību

Jums tiesības saņemt personas datus attiecībā uz sevi, kurus esat sniedzis pārzinim vai līguma izpildei, strukturētā, plaši izmantotā un mašīnlasāmā formātā un ir tiesības minētos datus nosūtīt citam pārzinim. Ja pieprasāt tieši nosūtīt datus citam pārzinim, tas notiek tikai tad, ja ir tehniski izpildāms.

Izziņa, bloķēšana, dzēšana

Spēkā esošo likumdošanas noteikumu ietvaros Jums jebkurā laikā ir tiesības bez maksas saņemt izziņu par saviem saglabātajiem personas datiem, to izcelsmi un saņēmēju un datu apstrādes mērķi un, ja nepieciešams, tiesības labot, bloķēt vai dzēst šos datus. Par šo, kā arī citiem jautājumiem par personas datu tēmu, Jūs jebkurā laikā varat vērsties pie mums, izmantojot izlaides ziņā norādīto adresi.


3. Datu aizsardzības speciālists


Likumā noteiktais datu aizsardzības speciālists
Mēs mūsu uzņēmumam esam iecēluši datu aizsardzības speciālistu.

Marks Fukss (Marc Fuchs) (DATEV eG)
Sigmundstraße 172
90329 Nürnberg
E-pasts: marc.fuchs@datev.de


4. Datu apkopošana mūsu tīmekļa vietnē

Sīkdatnes


Interneta vietnes daļēji izmanto tā saucamās sīkdatnes. Sīkdatnes Jūsu datorā nerada nekādus bojājumus un neietver vīrusus. Sīkdatnes kalpo tam, lai mūsu piedāvājumu padarītu lietotājam draudzīgāku, efektīvāku un drošāku. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas tiek novietoti Jūsu datorā un saglabāti Jūsu pārlūkprogrammā.

Lielākā daļa mūsu izmantot sīkdatņu ir tā saucamās «sesijas sīkdatnes». Pēc Jūsu apmeklējuma beigām tās tiek automātiski dzēstas. Citas sīkdatnes paliek saglabātas Jūsu gala ierīcē līdz Jūs tās izdzēšat. Šīs sīkdatnes ļauj mums atpazīt Jūsu pārlūkprogrammu nākamā apmeklējuma laikā.

Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu tā, ka Jūs tiekat informēts par sīkdatņu izvietošanu un atļaut sīkdatnes tikai atsevišķos gadījumos, pieņemt sīkdatnes noteiktos gadījumos vai principā atteikt, kā arī aktivizēt automātisko sīkdatņu dzēšanu pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas. Deaktivizējot sīkdatnes, var tikt ierobežota šīs tīmekļa lapas funkcionalitāte.

Sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, elektroniskās komunikācijas procesa realizēšanai vai noteiktu, Jūsu izvēlētu funkciju (piem., iepirkumu groza funkcija) nodrošināšanai, tiek saglabātas, balstoties uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu. Tīmekļa vietnes pārvaldniekam ir leģitīmas intereses sīkdatņu saglabāšanai tehniski nevainojamai un optimālai savu pakalpojumu nodrošināšanai. Ja tiek saglabātas citas sīkdatnes (piem., sīkdatnes Jūsu sērfošanas uzvedības analīze), par tām šajā datu aizsardzības deklarācijā tiek atrunāts atsevišķi.


5. Analīzes rīki un reklāma

Google Analytics


Šī tīmekļa vietne izmanto reklāmas analīzes pakalpojumu Google Analytics funkcijas. Pakalpojuma sniedzējs ir Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.

Google Analytics izmanto tā saucamās “sīkdatnes””. Tie ir teksta faili, kuri tiek saglabāti Jūsu datorā un ļauj analizēt, kā Jūs izmantojat tīmekļa vietni. Ar sīkdatnēm radītā informācija par Jūsu šīs tīmekļa vietnes izmantošanu parasti tiek pārraidīta uz Google serveri ASV un tur saglabāta.

Google-Analytics sīkdatņu saglabāšana notiek, balstoties uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu. Tīmekļa vietnes pārvaldniekam ir leģitīmas intereses lietotāja uzvedības analizēšanai, lai uzlabotu gan reklāmu piedāvājumu, gan arī savu reklāmu.

IP anonimizēšana


Šajā tīmekļa vietnē mēs esam aktivizējuši IP anonimizēšanas funkciju. Tādējādi Jūsu IP adresi Google Eiropas Savienības dalībvalstu vai citu Līguma par Eiropas ekonomikas zonu līgumvalstu ietvaros pirms pārraidīšanas uz ASV saīsina. Tikai izņēmuma gadījumos Google pārraida uz serveri ASV pilnu IP adresi un saīsina to tur. Šīs tīmekļa vietnes pārvaldnieka uzdevumā Google šo informāciju izmantos, lai izvērtētu tīmekļa vietnes lietošanu, lai sagatavotu ziņojumus par tīmekļa vietnes aktivitātēm un lai sniegtu citus pakalpojumus tīmekļa vietnes pārvaldniekam, kas saistīti ar tīmekļa vietnes un interneta izmantošanu. Google Analytics ietvaros Jūsu pārlūkprogrammas noteiktā IP adrese netiek apvienota ar citiem Google datiem.

Pārlūkprogrammas spraudnis


Sīktdatņu saglabāšanu Jūs varat novērst ar atbilstošu iestatījumu Jūsu pārlūkprogrammā, mēs tomēr norādām, ka šādā gadījumā Jūs, iespējams, nevarēsiet pilnā apjomā izmantot visas šīs tīmekļa vietnes funkcijas. Turklāt Jūs papildu varat novērst sīkdatņu radītu un uz Jūsu tīmekļa vietnes lietošanu attiecināmo datu (iesk. Jūsu IP adresi) apkopošanu Google, kā arī šo datu apstrādi Google, lejupielādējot un instalējot sekojošajā saitē pieejamo pārlūkprogrammas spraudni: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de

Pasūtījuma datu apstrāde


Mēs ar Google esam noslēguši līgumu par pasūtījuma datu apstrādi un pilnībā realizējam Vācijas datu aizsardzības iestāžu stingros noteikumus, izmantojot Google Analytics.


6. Spraudņi un rīki

YouTube


Mūsu tīmekļa vietne izmanto Google uzturētās lapas YouTube spraudni. Lapu pārvaldītājs ir YouTube, LLC, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, USA.

Ja Jūs apmeklējat kādu no mūsu lapām, kura aprīkota ar YouTube spraudni, tiek izveidots savienojums ar YouTube serveriem. Turklāt YouTube serverim tiek paziņots, kuru no mūsu lapām Jūs apmeklējāt.

Ja Jūs esat pieteicies savā YouTube kontā, Jūs ļaujat YouTube, Jūsu sērfošanas uzvedību tieši piesaistīt Jūsu personīgajam profilam. Jūs to varat novērst, izrakstoties no sava YouTube konta.

YouTube izmantošana notiek mūsu tiešsaistes piedāvājuma uzrunājošas attēlošanas interesēs. Tas veido leģitīmas intereses VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkta izpratnē.

Papildu informāciju par rīcību ar lietotāja datiem meklējiet YouTube datu aizsardzības deklarācijā: https://www.google.de/intl/de/policies/privacy


Google Maps


Šī lapa ar API izmanto Google Maps karšu pakalpojumu. Pakalpojuma sniedzējs ir Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.

Šīs Google Maps funkcijas izmantošanai ir nepieciešams saglabāt Jūsu IP adresi. Parasti informācija tiek nosūtīt uz Google serveri ASV un tur saglabāta. Šīs lapas piedāvātājam nav nekādas ietekmes uz šo datu pārraidi.

Google Maps izmantošana notiek mūsu tiešsaistes piedāvājuma uzrunājošas attēlošanas interesēs un vieglākai mūsu tīmekļa vietnē norādīto vietu sameklēšanai. Tas veido leģitīmas intereses VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkta izpratnē.

Vairāk informācijas par rīcību ar lietotāja datiem meklējiet Google datu aizsardzības deklarācijā: https://www.google.de/intl/de/policies/privacy

Obligātā informācija sask. ar VDAR 12. un turpmākajiem pantiem

Atbildīgās personas kontaktdati

Uzvārds: Pēters (Peter)
Vārds: Vildners (Wildner)
Kontaktdati (darba)
Uzņēmums: NIVONA Apparate GmbH
adrese: Südwestpark 49
Tālrunis: 90449 Nürnberg
Epasts: peter.wildner@nivona.com

Datu aizsardzības speciālista kontaktdati

Kontaktdati (darba)
Uzņēmums: Marks Fukss (Marc Fuchs) (DATEV eG)
adrese: Sigmundstraße 172; 90329 Nürnberg
E-pasts: marc.fuchs@datev.de

Kur mēs iegūstam Jūsu personas datus?

Jūsu personas datu ieguve notiek pamatā pie Jums. Jūsu sniegto personas datu apstrāde ir nepieciešama līguma pienākumu izpildei, kas izriet no Jūsu ar mums noslēgtā līguma. Ņemot vērā Jūsu līdzdarbošanās pienākumu, obligāti ir jāsniedz mūsu pieprasītos personas datus, jo pretējā gadījumā mēs nevarēsim realizēt savus līgumā noteiktos pienākumus.

Līguma pasākuma ietvaros (piem., pamatdatu apkopošanai ieinteresēto personu procesā) ir nepieciešams sniegt Jūsu personas datus. Ja pieprasītie dati netiks sniegti, nevarēs tikt noslēgts līgums.

Mūsu pakalpojumu sniegšanai var būt nepieciešams apstrādāt personas datus, kurus mēs likumīgā veidā un attiecīgajiem mērķiem esam saņēmuši no citiem uzņēmumiem vai citām trešajām personām, piem., ienākumu dienesta, Jūsu darījumu partneriem un tml.

Mēs arī, vajadzības gadījumā, apstrādājam personas datus no publiski pieejamiem avotiem, piem., interneta vietnēm, kurus mēs izmantojam tikai likumīgā veidā un tikai attiecīgajam līguma mērķim.

Apstrādes mērķi un juridiskais pamats

Jūsu iesniegtie personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Vispārējo datu aizsardzības regulu (VDAR) un Federālo datu aizsardzības likumu (BDSG):

Balstoties uz piekrišanu (sask. ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu)

Personas apstrādes datu mērķis veidojas no piekrišanas došanas. Iedoto piekrišanu jebkurā laikā Jūs varat atsaukt ar darbību nākotnē. Arī piekrišanas, kuras ir dotas pirms VDAR spēkā stāšanās (2018. gada 25. maija), var atsaukt. Apstrādi, kas notikusi pirms atsaukuma, atsaukums neskar. Piemērs: Jaunumu biļetenu nosūtīšana, piekrišana Jūsu sniegto datu nodošanai pēc Jūsu vēlēšanās trešajām personām (piem., bankām, apdrošināšanām, akcionāriem utt.).

Līguma pienākumu izpildei (sask. ar VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu)

Datu apstrādes mērķi izriet no pasākumu veikšanai pirms līguma noslēgšanas, kuri izriet no līgumā atrunātām darījuma attiecībām un arī pienākumu izpildei, kuri ir iekļauti ar Jums noslēgtajā līgumā.

Ņemot vērā likuma mērķi (sask. ar VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunktu) vai sabiedrības intereses (sask. ar VDAR 6. panta 1. punkta e) apakšpunktu)

Datu apstrādes mērķi izriet no likuma mērķiem vai ir sabiedrības interesēs (piem., uzglabāšanas pienākumiem, pierādījumam par nodokļu konsultanta norāžu un informācijas pienākumu ievērošanu).

Interešu izvērtēšanas ietvaros (sask. ar VDAR VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu)

Apstrādes mērķi izriet no mūsu leģitīmo interešu ievērošanas. Var būt nepieciešams, Jūsu sniegtos datus apstrādāt ārpus faktiskajai līguma izpildei. Mūsu leģitīmās intereses var tikt izmantotas kā pamatojums citai Jūsu sniegto datu apstrādei, ciktāl Jūsu intereses vai pamattiesības un pamatbrīvības nav svarīgākas par šīm interesēm. Mūsu leģitīmās intereses atsevišķā gadījumā var būt: Lai celtu likumīgas prasības, novērstu garantijas prasības, novērstu noziedzīgus nodarījumus.

Kurš saņem Jūsu sniegtos personas datus?

Mūsu uzņēmuma ietvaros pieeju Jūsu sniegtajiem datiem saņem tās nodaļas, kurām tie ir nepieciešami līguma un likumisko pienākumu izpildei un kuriem ir tiesības apstrādāt šos datus.

Ar Jums noslēgtā līguma izpildei Jūsu sniegtos datus saņem tikai tas nodaļas, kurām tie nepieciešami likumisku iemeslu dēļ, piem., finanšu iestādes, sociālās apdrošināšanas iestāde, atbildīgās iestādes un tiesas.

Citi saņēmēji saņem Jūsu sniegtos datus tikai balstoties uz Jūsu vēlmi, ja Jūs mums sniedzat tam nepieciešamo piekrišanu.

Mūsu pakalpojumu sniegšanas ietvaros mēs nolīgstam pasūtījuma apstrādātājus, kuri līdzdarbojas līguma pienākumu izpildē,piem., elektronisko datu apstrādes partnerus, dokumentu iznīcinātāju, specializētos tirgotājus utt. Šiem pasūtījuma apstrādātājiem mēs līgumiski uzliekam par pienākumu, ievērot VDAR un BDSG.

Vai Jūsu sniegtie dati tiek nodoti trešajām valstīm vai starptautiskām organizācijām?

Jūsu sniegto datu nodošana trešajām valstīm vai starptautiskām organizācijām nenotiek nekādā gadījumā. Ja atsevišķā gadījumā vēlaties Jūsu sniegto datu nodošanu trešajām valstīm vai starptautiskai organizācijai, mēs to veiksim tikai pēc Jūsu rakstiskas piekrišanas.

Vai automatizētā lēmumu pieņemšana notiek ieskaitot profilēšanu?

Jūsu sniegto datu apstrādei netiek izmantota pilnībā automatizēta lēmumu pieņemšana (ieskaitot profilēšanu) sask. ar VDAR 22.

Apstrādes ilgums (dzēšanas kritēriji)

Jūsu sniegto datu apstrāde notiek tik ilgi, cik tā ir nepieciešama līgumā noteiktā mērķa sasniegšanai, pamatā tik ilgi, līdz pastāv līgumattiecības ar Jums. Pēc līguma attiecību beigām Jūsu sniegtie dati tiek apstrādāti likuma uzglabāšanas pienākuma realizēšanai vai ņemot vērā mūsu leģitīmās intereses. Pēc likumā noteiktā uzglabāšanas termiņa beigām un/vai pēc mūsu leģitīmo interešu spēka zaudēšanas Jūsu sniegtie dati tiek dzēsti.

Mūsu uzglabāšanas pienākuma un mūsu leģitīmo interešu paredzamie termiņi:
• Tirdzniecības un nodokļu likumdošanas uzglabāšanas termiņu izpilde. Tur norādītie termiņi uzglabāšanai vai dokumentācijai ir no diviem līdz desmit gadiem.
• Lietisko pierādījumu uzglabāšana noilguma priekšrakstu ietvaros. Saskaņā ar Civilkodeksa (BGB) 195. un sekojošajiem pantiem šie noilguma termiņi var būt līdz pat 30 gadiem, turklāt parasti noilguma termiņš ir trīs gadi.
Informācija par Jūsu tiesībām

• Piekļuves tiesības sask. ar VDAR 15. pantu:
Jums ir tiesības pēc pieprasījuma bez samaksas saņemt informāciju, vai un kādi dati par Jums ir saglabāti un kādiem mērķiem tiek veikta saglabāšana.

• Tiesības labot sask. ar VDAR 16. pantu:
Jums ir tiesības panākt, lai pārzinis bez nepamatotas kavēšanās labotu neprecīzus Jūsu personas datus. Ņemot vērā apstrādes nolūkus, Jums ir tiesības panākt, lai nepilnīgi personas dati tiktu papildināti, tostarp sniedzot papildu paziņojumu.

• Tiesības uz dzēšanu (“tiesības tikt aizmirstam”) sask. ar VDAR 17. pantu:
Jums ir tiesības panākt, lai pārzinis bez nepamatotas kavēšanās dzēstu Jūsu personas datus. Pārziņa pienākums ir bez nepamatotas kavēšanās dzēst personas datus, ja pastāv viens no šādiem nosacījumiem:
a) Personas dati vairs nav nepieciešami saistībā ar nolūkiem, kādos tie tika vākti vai citādi apstrādāti.
b) Jūs atsaucat savu piekrišanu, uz kuras pamata veikta apstrāde. Nav cita likumīga pamata apstrādei.
c) Jūs iebilstat pret apstrādi. Nav cita likumīga pamata apstrādei.
d) Personas dati ir apstrādāti nelikumīgi.
e) Personas dati ir jādzēš, lai nodrošinātu, ka tiek pildīts juridisks pienākums, kas noteikts Savienības vai dalībvalsts tiesību aktos, kuri ir piemērojami pārzinim.
f) Personas dati ir savākti saistībā ar informācijas sabiedrības pakalpojumu piedāvāšanu, kā minēts 8. panta 1. punktā.

• Tiesības ierobežot apstrādi sask. ar VDAR 18. pantu un BDSG 35. pantu:
Jums ir tiesības panākt, lai pārzinis ierobežotu apstrādi, ja ir viens no šādiem apstākļiem:
a) Jūs apstrīdat personas datu precizitāti.
b) Apstrāde ir nelikumīga, un Jūs iebilstat pret personas datu dzēšanu.
c) Pārzinim personas dati apstrādei vairs nav vajadzīgi, taču tie ir nepieciešami Jums, lai celtu, īstenotu vai aizstāvētu likumīgas prasības.
d) Jūs esat iebildis pret apstrādi sask. ar VDAR 21. panta 1. punktu. Kamēr nav pārbaudīts, vai pārziņa leģitīmie iemesli nav svarīgāki par Jūsu leģitīmajiem iemesliem.

• Tiesības uz datu pārnesamību sask. ar VDAR 20. pantu:
Jums ir tiesības saņemt personas datus attiecībā uz sevi, kurus viņš sniedzis pārzinim, strukturētā, plaši izmantotā un mašīnlasāmā formātā. Mēs nedrīkstam kavēt datu nosūtīšanu citam pārzinim.

• Tiesības iebilst sask. ar VDAR 21. pantu:
Šeit, lūdzu, vērsieties pie datu apstrādes pārziņa (skat. iepriekš).

• Tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei sask. ar VDAR 13. panta 2. punkta d) apakšpunktu, 77. pantu
savienojumā ar BDSG 19. pantu:
Ja uzskatāt, ka Jūsu datu apstrāde pārkāpj VDAR, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei. Lai to izdarītu, vērsieties piekritīgajā uzraudzības iestādē

• Piekrišanas atsaukšana sask. ar VDAR 7. panta 3. punktu:
Ja apstrāde balstās uz Jūsu piekrišanu sask. ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu vai 9. panta 2. punkta a) apakšpunktu (īpašu kategoriju personas datu apstrāde), Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā. Piekrišanas atsaukums neietekmē apstrādes likumību, kas pamatojas uz piekrišanu pirms atsaukuma.
coffee
ATRAST MANU
NIVONA TIRGOTĀJU