Neviens nepieprasīja NIVONA. Bet tomēr mēs esam šeit. Kāpēc?

Jo mēs atšķiramies no konkurentiem. Bet ne tikai. Mēs esam pievilcīgā alternatīva. Atklāti. Draudzīgi. Aizrauti ar kafiju.

Ar īpašu uzņēmējdarbības modeli drudžainā laikā.

“Saskaņā ar dažām prognozēm mums būtu vajadzējis slēgt uzņēmumu jau pirmajā dienā,” stāsta Pīters Vildners. Un 54 gadus vecais vīrietis zina, par ko runā. Viņš ir ne tikai pašreizējais NIVONA uzņēmuma vadītājs, bet arī viens no zīmola dibinātājiem. Izvirzītais mērķis: būt kafijas automātu un specializētās tirdzniecības ekspertiem.

“Varētu teikt, ka mūsu plāns ir sācis realizēties.”

Die Gegenwart könnte kaum besser aussehen: Auf knapp 2000 Quadratmetern arbeiten im Nürnberger Südwestpark zurzeit mehr als 50 Mitarbeiter – und dazu kommen noch einmal 14 Kollegen im Außendienst hinzu. NIVONA sperrt also in absehbarer Zeit so bald niemand zu. Was auch am eigenen Anspruch liegt. 

Ļoti laba baristas prasmes nespēj aizvietot neviens kafijas automāts. Bet ļoti laba baristas zināšanas tajā var ietvert. Tādēļ mēs izstrādes laikā cieši sadarbojamies ar kafijas speciālistiem un saņemam konsultācijas no nozares. Šādi tika radīta sistēma Aroma Balance.

“Mūsu kafijas automātiem ir pēc iespējas vienkārši jāpagatavo labākā kafija,” stāsta uzņēmuma vadītājs Pīters Vildners. Tā ir neatņemama uzņēmuma filozofijas daļa.

Vieglai jābūt ne tikai cappuccino un citu dzērienu pagatavošanai. Arī kafijas automātu tīrīšanai jābūt pašsaprotamai. Turklāt jebkurš klients var izņemt pagatavošanas bloku no sava NIVONA automāta un iztīrīt to atsevišķi. Mēs vēlamies maksimāli atvieglot arī loģistiku un procesus. Neskatoties uz ļoti dažādiem tirgotājiem un prasībām.

“Tase kafijas joprojām ir labākais arguments, kāpēc izvēlēties NIVONA kafijas automātu”

Jo pašiem pirmsākumiem NIVONA ir bijis zīmols, kas orientējas uz specializētiem tirgotājiem. Mūsu kafijas automātus tirgo gan grauzdētāji, gan arī specializētie elektropreču tirgotāji. “Mēs vēlamies tirgot automātus tur, kur saprot kafiju.”

Mums uzticas vairāk nekā 2500 tirgotāju. Jo viņus pārliecina mūsu kafijas automāti un koncepcija. Jo NIVONA tur dotos solījumus. 15 gadu laikā esam stabilizējuši savu pozīciju kā pievilcīga alternatīva. Jo mums ir svarīgs būtiskākais: labākās kvalitātes kafijas baudījums.

coffee
ATRAST MANU
NIVONA TIRGOTĀJU