Kafijas automāti un piederumi

NIVONA klāsts


Kvalitatīvi kafijas automāti un viss, kas vēl vairāk uzlabo kafijas pieredzi. Jūsu garšas gaume ir noteicošā! Katrai cappuccino tasei. Katrai espresso tasei. Jo kafija ir vairāk nekā dzēriens. Tā ir ielūgums. Kultūra. Dzīve. Ļaujieties unikālam maņu baudījumam. Atklājiet NIVONA. Izbaudiet brīdi. Par kafiju parūpēsimies mēs.

Optimālai cappuccino pagatavošanai: 9.sērija

Garša ir atkarīga no iestatījumiem – komforts gan ne. Mūsu 9. sērijas modeļi apvieno jaunievedumus un intuīciju, pateicoties mūsdienīgākajai aromāta tehnoloģijai. Modeļu individuālie displeji nodrošina pārskatu kafijas pagatavošanas laikā. Šīs sērijas modeļiem ar klikšķi lietotnē varat pielāgot visas attiecīgās NIVONA kafijas šķirnes receptes.

Vēl lielāks cappuccino baudījums: 8.sērija

Baristas cienīgs cappuccino: mūsu 8. sērijas modeļi vispirms tasē ielej kafiju un tikai pēc tam pienu. Tehnisks izaicinājums. Jo pienam jāieskauj kafiju. Tādējādi tiek nodrošināts pilnvērtīgs, nevainojums cappuccino baudījums. Šīs sērijas modeļi sniedz ļauj pagatavot visas Vācijā iecienītākās kafijas ar pienu.

Gards cappuccino ar pogas pieskārienu: 7.sērija


Mēs pagatavojam cappucino – ar vienas pogas pieskārienu. Mūsu 7. sērijas jau daudzus gadus uzticami nodrošina kafiju ar pienu un latte machiato šo dzērienu cienītājiem. Pateicoties vienkāršai vadībai. Cappuccino simbolizē kopību, uzticēšanos un iedvesmu. Ar šo aparātu vēlējāmies šo sajūtu ienest ikkatrā virtuvē. Tādējādi varat pilnībā koncentrēties uz notiekošo. Par kafiju parūpēsimies mēs.

Gluži kā barista. Tikai bez bārdas. 6.sērija

Jūs vēl neesat iepazinis kafiju. Vismaz ne šādu. Jo mūsu 6. sērijas modeļi pagatavo baristas cienīgu kafiju. Kafijas automātā. Pateicoties mūsu aromāta tehnoloģijai. Ļaujieties maigu kafijas pupiņu baudījumam vai izceliet izcilas garšas intensitāti. To nodrošina sistēmas Aroma Balance funkcija Barista in a box.

Garda kafija jau no paša rīta: 5.sērija

Pamatmodeļi pirmajiem soļiem: mūsu 5. sērijas modeļi nodrošina maksimālu kafijas baudījumu ar vienmēr svaigi maltām pupiņām. Tādējādi brokastis būs jūsu iecienītākā maltīte. Un jums ne par ko nebūs jāuztraucas, tikai jānospiež atbilstošās pogas.

Vienmēr tīrs

NIVONA apkopes un uzlabojumu piederumi

Jūsu NIVONA automāta uzlabojumi

Jūsu NIVONA tirgotājs jūsu apkārtnē

Radusies interese? NIVONA produkti ir ekskluzīvi pieejami pie vairāk nekā 2500 specializētajiem tirgotājiem visā Vācijas teritorijā. Arī jūsu apkārtnē. Atrodiet NIVONA specializēto tirgotāju savā pilsētā. Tikai viena klikšķa attālumā.

ATRODIET SAVU NIVONA
TIRGOTĀJU JAU TAGAD

Uzticams uzmundrinātājs meklē jaunu darbavietu

Darbs notiek raiti – tikai pietrūkst kafijas? Mūsu NICR 1040 novērsīs šo nepilnību. Pateicoties vienkāršai lietošanai un tīrīšanai, kā arī īpaši lielai pupiņu un ūdens tvertnei. Optimāli pielāgots birojam. To papildina jaunā caurulīte piena sūknēšanai, kas nodrošina vieglu tīrīšanu ar easyclean+, kā arī liela daudzuma funkcija, ja sapulce ievelkas. Ātrais profils ar īsu pogas nospiešanu ātri pagatavo lielu daudzumu kafijas. Viss baudāmām darba stundām. (Piegāde pieejama 2020. gada oktobrī)

Un neaizmirstiet pupiņas!

Vai joprojām meklējat pupiņas, kas ir to vērtas? Vai atbilstošu apkopi jūsu NIVONA automātam? Tas viss atrodams mūsu piederumu klāstā.

UZZINĀT VAIRĀK

Mēs nodrošināsim atbalstu jums. Un jūsu NIVONA automātam.

Jūsu garšas gaume ir mūsu uzmanības centrā. Un tas ietver arī uzticamu kafijas automātu. Ja jums ir jautājumi vai ieteikumi, droši sazinieties ar mums.

UZZINĀT VAIRĀK

coffee
ATRAST MANU
NIVONA TIRGOTĀJU