Tīrīšanas tabletes

Nodrošiniet pilnīgu aromātu svaigas kafijas baudījumam – vienmēr saglabājot savu NIVONA automātu tīru. Pavisam vienkārši ar mūsu tīrīšanas tabletēm.
  • Efektīvi šķīdina un notīra kafijas un eļļas atlikumus
  • Tīra rūpīgi un saudzīgi
Starp citu: regulāri tīriet pagatavošanas bloku, bet ne retāk kā reizi mēnesī. Vienkārši izņemiet to no NIVONA automāta, nomazgājiet aukstā ūdenī, ļaujiet nožūt un ievietojiet to atpakaļ. To jādara arī pirms katras sistēmas tīrīšanas.
UZZINĀT VAIRĀK

Vienmēr tīrs


Vairs nekādas vilšanās! Vismaz ne tad, ja tīrīsiet savu NIVONA. Pateicoties mūsu oriģinālajiem tīrīšanas līdzekļiem. Uzturiet savu kafijas automātu nevainojami tīru. Tik vienkārši, cik vien iespējams. Tik rūpīgi, cik nepieciešams.

Visa pamatā ir kafijas pupiņas


NIVONA aromāta tehnoloģija maksimāli izceļ pupiņu īpašības. Un katrā cappuccino, katrā espresso tasē slēpjas plašs dažādu garšas variantu potenciāls. Tādēļ mēs ciešā sadarbībā ar grauzdētavu esam izveidojuši trīs īpašus maisījumus. Izbaudiet kafijas pilnīgo garšas daudzveidību un ļaujieties maņu baudījumam.

ESPRESSO MILANO (50% Arabika/50% Gourmet Robusta)
Šīs līdzsvarotās espresso pupiņas vienlaikus ir maigs maisījums un universāls baudījums. Īpaši izstrādāta kafijas automātiem, tās harmoniski līdzsvarotais aromāts būs lielisks gan espresso, gan cappuccino, gan maigākas kafijas tasē.Harmoniska, aromātiska, krēmīga. Praktiskā kilograma iepakojumā.
CAFFÈ AREZZO (100% augstieņu Arabika)
Šī kafija izceļas ar karameļu niansi un maigo garšu. Pateicoties samtaini maigai konsistencei, šis maisījums ir optimāli piemērots cappuccino un kafijas pagatavošanai.Maigs un līdzsvarots. Praktiskā kilograma iepakojumā.
ESPRESSO TORINO (100% Gourmet Robusta)
Intensīva un ar nelielu skābumu: mūsu slepenais padoms espresso cienītājiem. Garšā jūtamas riekstu un tumšās šokolādes nianses. Ilgstoši noturīga pēcgarša un baudījums katrā tasē.Spēcīga, pikanta, ar šokolādes aromātu. Praktiskā kilograma iepakojumā.

Tas ir būtiski kafijas pupiņām. Un pienam


Burvība slēpjas detaļās: mūsu oriģinālie piederumi pienam un kafijas pupiņām ir ideāls aprīkojums. Tie ļaus vēl labāk izbaudīt atpūtas brīdi ar kafiju. Dzesēšanas, glabāšanas vai vienkārši rezerves daļas. Šeit atradīsiet lietas, par kuru trūkumu ideāla cappuccino pagatavošanai jūs pat nenojautāt.

coffee
ATRAST MANU
NIVONA TIRGOTĀJU