NICR 1040

Darbs notiek raiti – tikai pietrūkst kafijas? Mūsu NICR 1040 novērsīs šo nepilnību. Pateicoties vienkāršai lietošanai un tīrīšanai, kā arī īpaši lielai pupiņu un ūdens tvertnei. Optimāli pielāgots birojam. To papildina jaunā caurulīte piena sūknēšanai, kas nodrošina vieglu tīrīšanu ar easyclean+, kā arī liela daudzuma funkcija, ja sapulce ievelkas. Ātrais profils ar īsu pogas nospiešanu ātri pagatavo lielu daudzumu kafijas. Viss baudāmām darba stundām. (Piegāde pieejama 2020. gada oktobrī)

UZZINĀT VAIRĀK

Ātrākā funkcija Barista in a box

"Paredzēts līdz pat 65 kafijas tasēm dienā: NICR 1040 ienes kafijas baudījumu birojā. Uzticams, ar vienu pogas pieskārienu. Un ar ātro profilu īpaši ātrdarbīgs. Ar liela daudzuma funkciju turklāt varat vienlaicīgi pagatavot līdz 1,9 litrus kafijas – garām konferencēm, radošām sapulcēm vai gluži vienkārši, ja vēlaties kannu kafijas.
Papildus tam saņemsiet funkciju Barista in a box (sistēma Aroma Balance), kā arī Cappuccino Connaisseur. Neliels atpūtas brīdis biroja virtuvē. "


Ar easyclean+ un dubulto caurulīti

Ērtākā tīrīšana – pateicoties jaunajai dubultajai caurulītei piena sūknēšanai, pagatavojot cappuccino un citus kafijas dzērienus ar pienu. Vienkārši pieslēdziet pie tvertnes, un piena sistēmu var iztīrīt, nospiežot vienu pogu.

Svarīga tikšanās vieta jebkurā uzņēmumā: kafijas stūrītis. Jo tur kafija ir ne tikai dzēriens. Kafija sniedz iedvesmu un kofeīnu – un līdz ar to nelielu atslodzi no darba ikdienas, lai smeltos jaunus spēkus un motivāciju. NICR 1040 ir izstrādāts atbilstoši šīm prasībām.

coffee
ATRAST MANU
NIVONA TIRGOTĀJU